top of page
2.jpg
Ideal 4000

To uniwersalny system, który sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego jak i w przypadku renowacji.

Specyfikacja

Szklenie pakietami do szerokości 42 mm

Głębokość zabudowy 70 mm

Słupek

5-komorowa budowa

ideal 4000 new.jpg
Ideal 4000 NEW

Połączenie najpopularniejszego rozwiązania z sześciokomorową budową ramy pozwoliło na uzyskanie lepszej izolacyjności termicznej okna.  Wysoki standard oparty o sprawdzony i doceniony przez rynek produkt.

Specyfikacja

Szklenie pakietami do szerokości 42 mm

Głębokość zabudowy ramy 85 mm

Słupek

5/6-komorowa budowa

ideal 5000.png
Ideal 5000

Okna łączące ze sobą nowoczesny design z bardzo dobrymi parametrami technicznymi. System z potrójnym uszczelnieniem. Dostępny także w wersji z niższą ramą, dzięki której w łatwy sposób można doświetlić każde pomieszczenie. 

Specyfikacja

Szklenie pakietami do szerokości 41 mm

Głębokość zabudowy 70 mm

Słupek

5-komorowa budowa

ideal 7000 new.jpg
Ideal 7000

To uniwersalny system, który sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego jak i w przypadku renowacji.

Specyfikacja

System uszczelki

System uszczelki

System uszczelki

Słupek ruchomy

ideal 8000.jpg
Ideal 8000

Okna najnowszej generacji. Wybierając je - wybierasz ciepło, ciszę i estetykę. Okna wykonane w oparciu o system Ideal 8000 zapewniają termoizolację oraz izolację akustyczną na najwyższym poziomie. Rekomendowane do budownictwa pasywnego. 

Specyfikacja

Szklenie pakietami do szerokości 51 mm

Głębokość zabudowy 85 mm

Słupek ruchomy

6-komorowa budowa

Streamline 76.jpg
Streamline 76

Doskonały wybór dla osób ceniących sobie elegancję i komfort. Okna stworzone w oparciu o system Streamline 76 łączą w sobie maksymalne bezpieczeństwo, wysoką izolację termiczną i akustyczną. Odporne na działanie czynników zewnętrznych, charakteryzujące się intensywnym, białym kolorem. 

Specyfikacja

Szklenie pakietami do szerokości 49 mm

Głębokość zabudowy 76 mm

Słupek ruchomy

5-komorowa budowa

BluEvolution 92.jpg
BluEvolution 92

Gwarancja najwyższej efektywności energetycznej. Rozwiązanie łączy w sobie nowoczesne technologie, funkcjonalność i świetny design, dając w efekcie okna najwyższej klasy. Cechą charakterystyczną systemu jest ekstremalnie śnieżnobiała barwa i połysk profili. 

Specyfikacja

Szklenie pakietami do szerokości 61 mm

Głębokość zabudowy 92 mm

Słupek ruchomy

6-komorowa budowa

EkoSun 6.jpg
EkoSun 6
Zadzwoń

Izolacja termiczna i akustyczna na bardzo dobrym poziomie. Okna, które dają gwarancję komfortu cieplnego i trwałości na długie lata. Najlepszy stosunek jakości do ceny. Rekomendowany do budownictwa energooszczędnego.

Specyfikacja

Szklenie pakietami do szerokości 55 mm

Głębokość zabudowy 81 mm

Słupek stały lub ruchomy

6-komorowa budowa

EkoSun 7.jpg
EkoSun 7

Innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych, opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi. Wyposażony w trzy uszczelki stanowi doskonały izolator termiczny. Rekomendowany do budownictwa pasywnego. 

Specyfikacja

Szklenie pakietami do szerokości 55 mm

Głębokość zabudowy 81 mm

Słupek ruchomy

7-komorowa budowa

Okna PCV Nowy Targ – dlaczego warto wybrać plastikowe ramy?
 

Niezależnie od tego, czy remontujesz mieszkanie, czy tworzysz własną przestrzeń od zera, wybór okien jest jedną z najważniejszych decyzji. Wpłynie na funkcjonalność i wygląd całego wnętrza. Okna plastikowe Nowy Targ to solidne, nowocześnie zaprojektowane konstrukcje, które charakteryzują się nie tylko energooszczędnością i długą żywotnością, ale także estetyką i elegancją. Lśniące śnieżnobiałe ramy wpasowują się w kilkupiętrowe konstrukcje architektoniczne utrzymane w najnowszych trendach, a także w budownictwo jednorodzinne wykonane w tradycyjnym stonowanym stylu. 

Wybierając ramy zrobione z wytrzymałego plastiku, możesz mieć pewność, że będą one łatwe w utrzymaniu, a pomieszczenie, w którym zagoszczą, zyska potrzebną ilość światła. Jeśli natomiast tradycyjna szerokość okiennic nie spełni wymagań związanych z oświetleniem, Luxahaus proponuje modele z niższą ramą, dzięki której każde wnętrze może zyskać więcej promieni słonecznych. Okna PCV Zakopane to także odporność na czynniki atmosferyczne i wilgoć. Nie trzeba jednak w tym celu wykonywać dodatkowej konserwacji.
 

Energooszczędne okna plastikowe – Zakopane i Nowy Targ
 

Kupno modelu dostępnego w naszym asortymencie to krok w stronę świadomej oszczędności energii i pieniędzy. Co wyróżnia okna plastikowe Małopolska? To przede wszystkim doskonała izolacja termiczna, którą zapewniono m.in. dzięki wysokiej jakości systemowi uszczelnienia. W naszych zestawach dostępne są okna z dwoma lub trzema uszczelkami, które są sprawdzonymi izolatorami. Pamiętaj, że wybór odpowiednich okien ma wpływ na temperaturę w mieszkaniu, domu, czy innym wnętrzu. Komfortowe użytkowanie pomieszczeń to także odpowiednia izolacja akustyczna, którą zapewniają okna PCV Małopolska. Dotyczy to zarówno dźwięków docierających do budynku, jak i z niego odchodzących.
 

Wykonane z wysokiej klasy materiałów okna Luxahaus to przede wszystkim wysoka liczba komór, która w zależności od modelu wynosi 5, 6 lub 7. To właśnie one odpowiadają za skuteczne utrzymanie ciepła w pomieszczenia. Wartości termoizolacyjne w połączeniu z nowoczesnym wyglądem ram pozwoliły stworzyć wyróżniający się produkt, doceniany na rodzimym rynku. Proponujemy także modele dopasowane do najwyższych standardów budynków energooszczędnych, wpisujących się w ramy budownictwa pasywnego. Są one wybierane przez osoby preferujące innowacyjne systemy profili okiennych, które oprócz funkcjonalnej budowy charakteryzują się nowoczesnym designem.

bottom of page