top of page
Naturo 88.png_alpha-127__600x830.png
Naturo 88

Stolarka wykonana w oparciu o profil Naturo 88 polecana jest do budownictwa energooszczędnego. Profile cechują się bardzo dobrą izolacyjnością, przy zachowaniu optymalnej głębokości zabudowy.

Specyfikacja

2 uszczelki

Drewno klejone 4-warstwowo

Głębokość zabudowy 88 mm

4-warstwowa powłoka lakiernicza

Profile holenderskie oraz Monoblock tylko dołem (francuski piece d’appui)

Okna drewniane Nowy Targ – eleganckie i funkcjonalne wykończenie budynku

Mimo wzrostu popularności ich plastikowych odpowiedników, okna drewniane wciąż mają swoich zwolenników. Charakteryzują się wysokimi wartościami izolacyjnymi, zarówno pod względem temperatury, jak i dźwięku. Co jeszcze sprawia, że drewno jest materiałem ponadczasowym, wykorzystywanym również w budowie ram okiennych?

 

Okna drewniane Nowy Targ to przede wszystkim tradycyjny, elegancki design, które jest ceniony m.in. w budownictwie jednorodzinnym. W połączeniu z podobnym kolorem drzwi drewniane ramy prezentują się niezwykle estetycznie. Proponujemy okna w ciepłym odcieniu brązu, który z łatwością dopasujesz do wielu barw ścian wewnątrz pomieszczenia. Nasze modele wyróżnia 4-warstwowa powłoka lakiernicza. Każda warstwa to najwyższej jakości pokrycie, które odpowiada za wytrzymałość i nienaganny wygląd ram okiennych. Precyzyjnie wykonana powłoka lakiernicza sprawia, że nasze konstrukcje są odporne na działanie czynników atmosferycznych i mogą służyć każdemu pomieszczeniu przez długi czas.

Energooszczędne okna drewniane.

To, za co polski rynek szczególnie ceni okna drewniane to wysoki poziom izolacji termicznej, która jest warunkiem oszczędnego użytkowania każdego pomieszczenia. Profile okienne z naszego asortymentu pozwalają na utrzymanie wewnątrz domu czy mieszkania odpowiedniej temperatury przy zachowaniu optymalnej głębokości zabudowy. System uszczelnienia użyty do wykonania okien drewnianych to dwie wysokiej jakości uszczelki, które są warunkiem efektywnej termoizolacji.

Okna drewniane to także doskonała izolacja akustyczna, dzięki której dźwięki nie dochodzą do wnętrza pomieszczenia, ani nie wydostają się na zewnątrz. Niezaprzeczalnym atutem solidnej konstrukcji naszej stolarki okiennej jest także bezpieczeństwo, jakie zapewniają na lata. Wybierając okna, zawsze warto rozważyć drewniane ramy. Eleganckie profile okienne są ozdobnym elementem zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego budownictwa, ze względu na uniwersalną estetykę i wysoką jakość wykonania. 

bottom of page